OŚRODKI SZKOLENIA KIEROWCÓW

K&B Szkolenia ma przyjemność zaproponować Państwu następującą ofertę szkoleniową z zakresu pierwszej pomocy dla kursantów, kierowców ośrodków szkolenia kierowców . Celem naszego szkolenia jest zdobycie przez kursantów ośrodków szkolenia kierowców, podstawowej wiedzy i umiejętności praktycznych, pozwalających na udzielenie pierwszej pomocy w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia życia dzieci i dorosłych. Forma szkoleniowa, sposób przekazywania wiedzy, umiejętności jest przystępna i zrozumiała dla osób nie mających na co dzień styczności z pierwsza pomocą. W trakcie szkolenia duży nacisk kładziemy na umiejętności praktyczne uczestników, wykorzystując różnego rodzaju ćwiczenia sytuacyjne, doskonaląc techniki zapamiętywania, kontrolując na bieżąco przekazywana wiedze. Kurs pierwszej pomocy i inne oferowane przez nas szkolenia, jak również pokazy ratownictwa, realizowane są w oparciu o najnowsze wytyczne i standardy.

 

SZKOLENIE OGÓLNE

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy w wypadkach komunikacyjnych przeznaczone jest dla wszystkich użytkowników ruchu kołowego, począwszy od rowerzystów po kierowców zawodowych. Nie zapominajmy, że każdy z nas może być świadkiem wypadku komunikacyjnego! Polecamy to szkolenie wszystkim, których praca związana jest z częstą zmianą miejsca, z transportem, z pracą w terenie.

SZKOLENIE KIEROWCÓW

Czas trwania szkolenia zgodnie z wymogami wynosi 4 godz. dydaktyczne. Szkolenie prowadzone jest przez osobę o kwalifikacjach przewidzianych prawem dla tego typu szkoleń (prawo do dokonania zaliczenia zajęć w karcie szkoleniowej każdego uczestnika). Program obejmuje omówienie najbardziej typowych sytuacji ze szczególnym zwróceniem uwagi na zagadnienia, których dotyczą pytania egzaminacyjne. Dodatkowo kursanci uczą się prowadzenia resuscytacji krążeniowo-oddechowej na fantomie osoby dorosłej.

Szkolenie z Zakresu Pierwszej pomocy może przeprowadzić wyłącznie:

  • Lekarz systemu *
  • Pielęgniarka systemu**
  • Ratownik medyczny***

Takie szkolenie absolutnie nie może być prowadzone przez Wykładowcę teorii nauki jazdy (chyba, że osoba ta jest lekarzem, pielęgniarką lub ratownikiem medycznym). Dziennik Ustaw z 2006 roku, nr 191, poz. 1410, rozdział 1, artykuł 8, punkt 2.

Kim jesteśmy

K&B Szkolenia to firma która ewoluowała przez ostatnie 3 lata szukając swojego miejsca w świecie

Wiecej...

Co robimy

szkolenia biznesowe,szkolenia z cyklu team building i team work,szkolenia BHP,outsourcing BHP

Wiecej...

Akredytacje

  • emergance
  • Szkolenia Bieruń
  • k&b szkolenia
  • szkolenia bieruń
  • szkolenia bieruń
  • k&b Szkolenia
  • szkolenia bieruń

Wiecej...

copyright © 2020 szkoleniabierun.pl K&B Szkolenia
a.staszczyk